آموزش افزونه Business Profile وردپرس

آموزش افزونه Business Profile وردپرس

آموزش افزونه Business Profile وردپرس

در نقشه صفحه فرم تماس این قابلیت را دارید که مکان شرکت خود را نمایش دهید. اما ما قصد داریم در این آموزش به شما بگوییم که چگونه  این اطلاعاتی که در صفحه فرم تماس درج می کنید در نتایج جستجوی کاربران در گوگل نمایش دهید که این کار به بهینه سازی سایت هم کمک می کند.

افزونه ای که امروز می خواهیم در موردش صحبت کنیم این قابلیت را به شما می دهد که صفحه ی تماسی بسازید که در آن اطلاعات تماس مثل  تلفن و ایمیل و … را هم نمایش دهید.

خب دوستان برای استفاده از این افزونه وردپرس هم مانند دیگر افزونه ها ابتدا آن را نصب و سپس فعال سازی می کنید. بعد از اینکه این کار را کردید برای انجام تنظیمات روی گزینه ی locations که در بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما است کلیک کنید.

حالا برویم سراغ تنظیمات افزونه.

  • Schema Type: این گزینه به شما کمک می کند که سایت خود را به مواردی مثل تجاری و سازمانی و آموزشی و … دسته بندی کنید.
  • Contact Information: در این گزینه شما می توانید به وارد کردن اطلاعاتی همچون نام و آدرس و ایمیل و برگه تماس و … بپردازید.
  • Opening Hours: شما به کمک این گزینه می توانید مشخص کنید که در چه روز هایی کسب و کار شما فعال بوده است.
  • Multiple Locations: این گزینه برای افرادی مناسب است که فقط در یک جا کسب و کار ندارند و سایت فروشگاهی آن ها در چندین جا نمایندگی دارد و با کمک این گزینه می توانند این افزونه را برای شعب دیگر سایت خود نیز فعال کنند.

حالا در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید API گوگل را بگیرید.

شما می توانید از گزینه ی Get an API key برای گرفتن api گوگل کمک بگیرید با کلیک بر روی این گزینه به صفحه توسعه دهندگان گوگل می روید وقتی وارد شدید با کلیک بر روی دکمه GET A KEY پنجره لایت باکسی برای شما باز می شود که نام پروژه خود را وارد می کنید. پس از وارد کردن نام پروژه بر روی گزینه CREATE AND ENABLE API کلیک کنید. پس از انجام تمام این کار ها یک صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید کلید Api تولید شده را کپی کنید و آن را در قسمت Google Maps API Key تنظیمات وارد کنید و سپس تغییرات را ذخیره کنید.

حالا می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید اطلاعات را در برگه ای که مدنظر شماست بنویسید.

شما می توانید با کمک شورت کد زیر که باید آن را در ویرایشگر برگه تماس خود وارد کنید به افزودن اطلاعات در برگه ی تماس بپردازید.

۱
[contact-card]

حالا اگر موافق باشید می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه می توانید اطلاعات را در ابزارک ها ثبت کنید.

پشتیبانی از ابزارک ها یکی از قابلیت هایی است که این افزونه در اختیار ما می گذارد که با کمک این قابلیت می توانیم به وارد کردن اطلاعات کسب و کار در هر بخشی از قالب خود که از ابزارک پشتیبانی می کند بپردازیم. برای انجام این کار باید در پیشخوان وردپرس به بخش نمایش ابزارک ها برویم و با کمک ابزارک Contact Card به سفارشی سازی و ثبت اطلاعات بپردازیم.

و در آخر می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید چندین مکان کسب و کار بسازید.

برای انجام این کار می توانیم در پیشخوان وردپرس به بخش All Locations برویم و با کلیک بر روی گزینه ی Add New اطلاعات کسب و کار را ایجاد نموده و به وارد کردن اطلاعات مربوطه در هر بخش بپردازیم. همچنین شورت کد افزونه ID لوکیشن به ما کمک می کند تا به نمایش اطلاعات تماس در هر قسمت از نوشته که می خواهیم بپردازیم.

 

۱
[contact-card location=2]

دانلود افزونه Business Profile

منبع : بیگ تم

آموزش افزونه Business Profile وردپرس

پاسخ دهید