تغییر پیوند یکتا در وردپرس با Change Permalink Helper

جلوگیری از خطا پس از تغییر پیوند یکتا در وردپرس

تغییر پیوند یکتا در وردپرس با Change Permalink Helper

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون بیش از ۲۰۰۰ دانلود و نصب و فعال سازی در جهان داشته است و در واقع جزو افزونه های نوپای وردپرس می باشد و عملیات تغییر پیوند یکتا در وردپرس را انجام می دهد.

توضیحات مختصر

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Frank Bültge طراحی و برنامه نویسی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس حدود ۱۱ ماه نیز می گذرد.از ویژگی های این افزونه کاربردی وردپرس این است که شما فرایند تنظیم خاصی را پیش نمی گیرید و با نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس، تمامی ‌URL هایی که با مشکل رو به رو شده اند رفع می شوند.

آموزش کار با افزونه

ابتدا آخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را از انتهای همین مقاله دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کاربردیوردپرس کافیست به قسمت تنظیمات و از زیر منو های موجود روی گزینه پیوند های یکتا کلیک کنید.

open-hyperlink-تغییر پیوند یکتا در وردپرس

با ورود به این بخش کافیست که پیوند مورد نظر را انتخاب کنید و تمامی پرونده تنظیمات این افزونه کاربردی وردپرس بسته شود.

finish-settings-hamyarwp-تغییر پیوند یکتا در وردپرس

فقط دقت لازم را داشته باشید که قبل از تغییر URL ، یک نسخه پشتیبان از محتوای سایت خود بگیرید. با کمک این افزونه شما می توانید تغییر پیوند یکتا در وردپرس را بدون هیچ مشکلی عملی کنید. 

موفق باشید.

دانلود افزونه Change Permalink Helper

دانلود از مخزن وردپرس

منبع:همیار وردپرس

پاسخ دهید